Galina Gordeeva

Jmenuji se Galina Gordeeva (Shchelokova). Jsem profesionální fotografka specializující se na malování světlem. Už přes patnáct let se věnuji všemu, co je nějakým způsobem spojeno s fotografováním. Malováním světlem se zabývám profesionálně. Je to zvláštní žánr vyžadující zároveň velkou kreativitu, zručnost, zkušenost a trpělivost. Možná proto je lightpainterů v České republice jenom pár.

Osobní přístup ke každému klientovi je pro mě velmi důležitý, neboť si uvědomuji, že každý z vás má svoji povahu a upřednostňuje jiný způsob jednání. Můžete si být jistí, že pokaždé pracuji naplno, dostávám ze sebe svoje maximum, a to stále stoupá.

Na rozdíl od mnohých komerčních fotografů chápu netrpělivost svých klientů a jdu jim vstříc, využívám své mnoholeté zkušenosti a pracuji velmi rychle. Výběr a úpravy fotek u mě trvají od pár dnů do dvou týdnů. A to je mé „něco navíc“ pro vás.

Fotografie nemusí být omezena mačkáním spouště a úpravami ve Photoshopu. Ráda o ní povídám na svých workshopech a kurzech. Rozpracovala jsem kurzy o fotografování a úpravách pro začátečníky, a také se dělím osobními zkušenostmi na workshopech o malování světlem (luminografii) a kreativních přístupech k focení.

Současně působím jako séfredaktorka časopisu Digitální foto.

Možnost TFP

Stále se vyvíjím, zkouším něco nového a vyhledávám nové tváře: ženské i mužské. Pokud máš bezvadnou postavu, zkušenost s modelingem, a k tomu navíc sportovní, gymnastický nebo taneční základ, ozvi se, určitě něco spolu vymyslíme.

Výstavy

  • 2014, FFUK – PIRAN / Vlastní výstava
  • 2018, Centrum Hybernská – VÝSTAVA FOTOGRAFŮ SKUPINY „STREETFOTO NENÍ JEN CVAK Z ULICE“ / Účast v kolektivní výstavě
  • 2019, Vodárenská věž Letná – DUCHOVÉ STROMOVKY / Vlastní výstava
  • 2020, Kafé Martin – OBYČEJNÉ KOUZELNÉ VĚCI / Vlastní výstava